O NAS

NASZA FIRMA

KIM JESTEŚMY?

Gama Capital Group – biuro nieruchomości z Poznania

Obrót nieruchomościami to poważne wyzwanie – bez względu na to, czy chodzi o sprzedaż mieszkań, kupno domów czy wynajem biura.

Gama Capital Group to zespół specjalistów, którzy pomogą Ci przeprowadzić każdą transakcję na rynku nieruchomości: sprawnie, na korzystnych warunkach finansowych, a przede wszystkim bezpiecznie. Zapewnimy Ci wszechstronną obsługę – tak, abyś osiągnął maksymalne korzyści przy minimum wysiłku po Twojej stronie.

Zapewniamy kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Jesteśmy innowacyjną firmą, która podąża własną drogą na rynku nieruchomości. Doświadczenie i know-how oraz dogłębne zrozumienie realiów rynku nieruchomości sprawiają, że skutecznie łączymy Klientów, których interesuje sprzedaż domów, kupno działek czy wynajem mieszkań.

Pełna obsługa

Specjaliści Gama Capital Group przeprowadzą Cię przez cały proces sprzedaży, kupna czy wynajmu nieruchomości. Zapewniamy wsparcie zarówno Klientom indywidualnym, jak i Inwestorom.

Jeśli masz dom na sprzedaż, zadbamy o jego wycenę, przygotowanie do transakcji, wystawienie ofert, obsługę zainteresowanych zakupem, a także organizację obsługi prawnej i finalizację umowy.

Jeśli jesteś inwestorem, którego interesuje kupno mieszkań, możesz liczyć na to, że znajdziemy dla Ciebie atrakcyjne nieruchomości i wynegocjujemy najkorzystniejsze warunki nabycia. Łączymy również najemców z wynajmującymi.

Pełne bezpieczeństwo transakcji

Obrót nieruchomościami jest wymagający pod względem prawnym. Tu nie można sobie pozwolić na pomyłki ani na przeoczenia. Nasze biuro nieruchomości dba o to, aby każda transakcja odbyła się bez ryzyka i na korzystnych dla obu stron warunkach.

Bezkompromisowa skuteczność

Na rynku nieruchomości czas to pieniądz. Zadbamy o to, abyś go nie marnował. Z pomocą Gama Capital Group sprzedaż działek, wynajem lokali mieszkaniowych czy kupno apartamentów to transakcje, które przebiegają w maksymalnie krótkim czasie. Tak, byś szybko pozbył się starej nieruchomości, wprowadził się do wymarzonego domu wolnostojącego na sprzedaż czy wynajął biuro w idealnej lokalizacji.

Korzystne warunki kupna i sprzedaży

Znamy realia kupna i sprzedaży nieruchomości. Nieustannie śledzimy rynek i znamy aktualne stawki. Dlatego zadbamy, abyś jako kupujący nie przepłacił przy zakupie apartamentu czy powierzchni przemysłowej, a jako sprzedający – uzyskał cenę adekwatną do wartości Twojej nieruchomości.

Jasne warunki współpracy

Cenimy sobie przejrzyste zasady gry. Dlatego już na początku współpracy ustalimy z Tobą konkretne warunki – tak, aby nasze wspólne działania przyniosły korzyści obu stronom.

Nieruchomości – kupno, sprzedaż i wynajem

Interesują Cię mieszkania na sprzedaż? A może masz na zbyciu dom, mieszkanie, działkę lub lokal użytkowy? Nie trać czasu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby jak najszybciej zamknąć korzystną dla siebie transakcję.

Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz i powierz swoje sprawy ekspertom!

0 +
Sprzedanych mieszkań
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Wynajętych domów
0 +
Wystawionych nieruchomości